Impregnacja

Posiadamy szeroką gamę specjalistycznych impregnatów w nanotechnologii , które jednocześnie są paroprzepuszczalne lub powłoką stałą. Należy dodać iż impregnaty paroprzepuszczalne zapobiegają łuszczeniu się materiału. Nasze impregnaty odpychają wodę i zapobiegają wżeraniu się zabrudzeń co ułatwia późniejsze czyszczenie. Jednocześnie impregnacja zabezpiecza przed rozwojem grzybów, mchów i porostów, gwarantując zachowanie estetycznego wyglądu na wiele lat. Nasze impregnaty posiadają mały wymiar cząsteczkowy, doskonałą zdolność do penetracji podłoża oraz odporność na działanie promieniowania UV. Impregnaty olejo-fobowe stosowane przez mojeczystemiasto.pl nie zawierają szkodliwych substancji, dlatego można je stosować zarówno na zewnątrz pomieszczeń, jak i w kuchniach, łazienkach czy salonach – tam gdzie ryzyko powstawanie plam jest największe.
 

Nasze impregnaty są całkowicie bezpieczne dla impregnowanych powierzchni!
 

Impregnacja kostki brukowej:

Kostka brukowa, która po kilku latach jest wypłowiała oraz straciła pierwotny kolor oraz stała się porowata szybciej chwyta brud atmosferyczny, szybciej porasta mchem – dlatego wartą ją dobrze zaimpregnować tym samym stworzyć nową warstwę ochronną. Preparaty wnikają w powierzchnie do 3 cm – dzięki temu zaimpregnowany materiał jest wzmocniony , łatwo się czyści i zabrudzenia nie wnikają w jego głąb co przedłuża żywotność materiału o kilka lat.

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy preparaty do pogłębiania koloru kostki ,które są w stanie przetrwać dłużej niż dwa lata– zapytaj o nie !
 

Impregnacja kamienia

Szczególną uwagę należy zwrócić na impregnację kamienia. Wydajność impregnatów stosowanych na daną powierzchnie jest zależna od materiału impregnowanego materiału. W przypadku impregnacji Piaskowska zużyjemy trzykrotną ilość substancji na tą samą impregnowaną powierzchnię w stosunku do innego twardszego kamienia Dobrze dobrany impregnat wzmacnia strukturę kamienia i zapobiega tworzeniu się mikroorganizmów w materiale – takich jak grzyb, porosty ,mech. Tworzy również powłokę olejo-fobową odpychającą wszelkiego rodzaju tłuste zabrudzenia.
 

Impregnacja– ANTYGRAFFITI

W szerokiej gamie naszych powłok ochronnych posiadamy również preparaty , które skutecznie zabezpieczają powierzchnie przeciwko aktom wandalizmu jakimi są graffiti. Powłokę anty-graffiti stosuje się w miejscach narażonych na akty wandalizmu , jeszcze przed ich wystąpieniem lub zaraz po oczyszczeniu powierzchni. Powłokę anty-graffiti możemy również zastosować na elewacje mineralne oraz kamienne jako ochronę przed wnikaniem brudu i osadu atmosferycznego. Stosujemy powłoki zmywalne lub niezmywalne. Do wyboru są matowe lub z połyskiem.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszych realizacji: