O nas

Dowiedz się o nas więcej

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym profesjonalnym czyszczeniu, malowaniu, renowacji i impregnacji  każdego rodzaju powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. 

Prace wykonujemy na każdego rodzaju budynków w tym :
    • Domów jednorodzinnych,
    • Kamienice,
    • Hotele,
    • Obiektów przemysłowych,
    • Osiedli mieszkaniowych, 
    • Hal sportowych i logistycznych
    • Stacjach benzynowych
    • Salonów samochodowych
    • Galerii Handlowych
    • Parkingów
    • Magazynów i inne.


Dzięki nowoczesnym i specjalistycznym technikom - wykonujemy kompletną renowację każdego rodzaju powierzchni. Firma posiada najnowocześniejsze maszyny , które dostosowujemy indywidualnie pod dane zlecenie.

Zakres usług wykonywanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki. Lata doświadczenia i rzesza zadowolonych klientów sprawiają iż staliśmy się specjalistami w swojej dziedzinie.
Biorąc pod uwagę nieustannie rozwijające się technologie w dalszym ciągu udoskonalamy techniki wykonywanych przez nas usług aby zadowolić każdego , nawet najbardziej wymagającego klienta. 
 

Podejmujemy pracę alpinistyczne oraz na wysokościach. Usługi wykonywane przez nas pozwalają pozbyć się zabrudzeń atmosferycznych narastających z latami, osadów ciężkich oraz tych spowodowanych przez działalność człowieka.

Na życzenie klienta stosujemy rozwiązania przyjazne środowisku i ekologiczne!

Nasza firma specjalizuje się również w usuwaniu śladów wandalizmu, które są bardzo powszechne w naszych miastach. Usuwamy graffiti i doprowadzamy powierzchnię do stanu z przed zniszczenia. Dzięki powłoką anty graffiti ,nanotechnologii i stosowanych przez nas nowoczesnych środkach – Graffiti przestanie być problemem. 

Charakteryzuje nas skuteczność i precyzja. Dbamy o każdy szczegół i jakość wykonania.

Specjalizujemy się w czyszczeniu wysokociśnieniowym, chemicznym, ekologicznym oraz parowym. Ponadto dostępnymi usługami jest piaskowanie i hydro piaskowanie powierzchni.

Zajmujemy się również odśnieżaniem dachów i posesji.

Dzięki naszym usługą nadajemy nowe życie i świeży wygląd, zniszczonym obiektom, które po wykonanej usłudze będą wyglądać jak nowe. Dzięki naszym usługą podniesiesz wartość nieruchomości i odnowisz powierzchnię zamiast ją wymienić.

Szeroki wybór środków czyszczących i impregnujących daje klientom duże pole do działania. Środki dobierane są indywidualnie pod klienta ,ze względu na cenę oraz siłę działania, aby uzyskać upragniony efekt.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, setki zadowolonych klientów nie mogą się mylić!

Zachęcamy do zadawania pytań związanych z naszą działalnością, na które chętnie udzielimy odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Na prośbę inwestora wysyłamy nasze referencje, nie pobieramy również opłat za wycenę zleceń.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia możecie Państwo zobaczyć w zakładce Realizacje.

 

Naszym hasłem przewodnim jest - "Nie kupuj - odnów!"

Serdecznie Zapraszamy!